Actie Lieve Sint

16 nov

Fantastische inzet van onze leerlingen voor de actie Lieve Sint

Fantastisch was de inzet van al onze leerlingen voor de actie Lieve Sint. Ze zochten passende cadeaus uit en schreven prachtige sinterklaasgedichten. Elke klas had een goed gevulde doos om te versturen. Samen met leerlingen werden de dozen naar het postkantoor gebracht.

De actie Lieve Sint is een initiatief van de Stichting de Lieve Sint. Leerlingen helpen door hun deelname enkele gezinnen in Nederland die het zelf financieel niet breed hebben. We hopen dat deze gezinnen een mooie Sinterklaasavond zullen hebben!

Actie Lieve Sint
Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiƫle cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld