Online informatieavond ouders/verzorgers leerlingen groep 8

02 dec

Online informatieavond

We nodigen u van harte uit voor de ONLINE INFORMATIEAVOND op donderdag 2 december 2021 van 19.00 uur tot 20.30 uur.

Hoezeer het ons ook spijt dat we u niet op onze locatie kunnen ontvangen, wij organiseren onze informatieavond van aanstaande donderdag volledig online, middels een livestream.

Er is binnen de school, na de laatste persconferentie van de Rijksoverheid, het een en ander veranderd wat betreft de coronamaatregelen. ,

We ontvangen daarom vanaf deze week alleen in geval van urgentie ouders/verzorgers of derden op onze locatie. Hiermee nemen wij onze verantwoordelijkheid ten aanzien van de huidige coronasituatie, maar met name ten opzichte van onze leerlingen en ons personeel.

Verloop informatieavond
Donderdag 2 december kunt u de informatieavond vanaf 19.00 uur live volgen. Er is mogelijkheid om gedurende de avond via What’s App vragen te stellen. Uw vragen beantwoorden we zoveel als mogelijk live. Er is toegang tot de livestream via de website.

Na de centrale opening waarbij onder andere leerlingen hun ervaringen met u delen, presenteren we onze twee leerwegen: Het Twickel College Delden Reguliere Stroom en Route 10-14 Delden.

We geven u graag een goed beeld van onze school tijdens de online sessie. Mocht het voor u niet mogelijk zijn om op genoemd tijdstip de informatie te volgen? Na donderdagavond kunt u op de website (www.twickelcollegedelden.nl) de opname van de livestream bekijken.

Mocht u zich hebben aangemeld voor de informatieavond, dan ontvangt u van ons per mail een link voor toegang tot de livestream.

Alvast meer weten over Het Twickel College Delden?
Bekijk onze virtuele rondleiding.Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld