Schrijver op school

07 feb

In de klas zijn onze leerlingen volop bezig om meer leesmeters te maken. Dat doen ze door te lezen met een duidelijk doel. Maar ook vooral door te ervaren dat lezen leuk en uitdagend is. En niemand die dat beter kan vertellen dan een schrijver zelf.

Daarvoor kwam op woensdag 7 februari de populaire jeugdboekenschrijver Buddy Tegenbosch naar onze school. Hij vertelde onze leerlingen over zijn leven, zijn boeken en wat lezen leuk maakt. Tijdens de lessen Nederlands en Taalvaardigheid lazen enkele leerlingen alvast uit zijn boeken en bedachten ze met de klas vragen die ze wilden stellen. Na het bezoek van Buddy waren al zijn boeken snel uitgeleend!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiƫle cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld