Week van Respect: wethouder Scholten (HvT) in gesprek met onze leerlingen

10 nov

Op donderdag 10 november bracht Dhr. Scholten, wethouder van de gemeente Hof van Twente, een bezoek aan onze school in het kader van de week van respect.

Tijdens het bezoek ging de wethouder met een aantal leerlingen van Het Twickel College Delden in gesprek over dit actuele, maatschappelijke onderwerp.

Daarnaast deed de wethouder mee met een les Nederlands. In deze les stond een opdracht over respect centraal.

Week van Respect bezoek Wethouder Scholten
Week van Respect bezoek Wethouder Scholten
Week van Respect bezoek Wethouder Scholten


Week van Respect

Sinds 2006 organiseert de Respect Foundation de jaarlijkse nationale bewustwordingscampagne Week van Respect.

Deze organisatie werkt samen met 200+ gemeenten, duizenden gastsprekers, vele partners (maatschappelijke organisaties, financiers en sportbonden), duizenden scholen/klassen (po, sbo, vo, vso, mbo), sportclubs en jongerenwerkers in heel Nederland.

Doel is om jongeren te inspireren en activeren om zelf bij te dragen aan een omgeving waarin zij zich thuis voelen. Om dit te bereiken bezoeken verschillende ambassadeurs de jongeren binnen hun eigen leefwereld, op plekken waar zij zich dagelijks begeven. Het motto is: De grootste impact maken we samen!

Leerlingen gingen in deze week in diverse lessen aan de slag met het thema respect.

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiële cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld